TUL:n Tampereen piirin avoimet välinemestaruuskilpailut

1. Esitys: Minetit Elite/Sc Vantaa/TaSi


Yli 25v  naisten sarja                                                  Stara

2.Iskuttaret Jr / RaIsku                                         3.Viima / YLI

4. Onemore / TV                                                  5. Lixia / NVS

6.Antique Jr / TTNV                                             7. Väre / YLI

Yli 16v  harrastesarja

8. Rosa / TV                                                         9.Lilian / NVS

10.Isku Senoritas / RaIsku                                  11.Päivänsäteet / TTNV

12.Ditella / TKT                                                   13.Iris07 / RaIsku

14. Team KLM / RaIsku                                      15.Aamunsäteet / TTNV

Yli 16v  kilpasarja

16.Isku Kilpa Nikhi / RaIsku                                17.Sydänkeijut 10 / RaIsku

18.Onesos / TV                                                   19.Isabella / TKT

                                                                            20.Sydänkeijut 09 / RaIsku

                                                                            21. Serena / TV

   22. Esitys: Team Minetit / TaSi


    TAUKO 30min

12-14v  kilpasarja                                                        10-12v

23.Isku Kilpa Jr / RaIsku                                      24.Zelia / TTNV

25.Onessia Jr / TV                                               26.Iris08 / RaIsku

27.Onefia / TV                                                     28.Isku AGG Iris / RaIsku

29.Rosaliinat / HämVo                                        30.Vionat / NVS

31.Isku Kilpa Isla / RaIsku                                  32.Aida / TTNV

33.Fuerte / SC Vantaa                                        34.Minetit Kids / TaSi

14-16v harrastesarja                                                   8-10v

35.Rose / TV                                                       36.Dreea / TTNV

12-14v harrastesarja   

37.Eledia / NVS                                                  38.Team Kuutar / YLI

39.Fuerte H / SC Vantaa                                    40.Iris Kids / RaIsku

41.Rose Minit / TV                                              42.Dorea / NVS

43.Rose Jr / TV                                                   44.Kuutar / YLI

       

14-16v kilpasarja

45.Isku Kilpa Idra / RaIsku                                 46.Dava / TTNV

47. Onessia / TV                                                48.Sydänkeijut / RaIsku

49.Kaisla / YLI                                                    50. Kaste / YLI   

Palkintojen jako ja kunniamaininnat